Zástěrka Permanent Institut

zasterka-permanent-institut-cover-poradna-2020

Zástěrka, co Vás dostane do Salonů. Zástěrka, díky které Vy, Váš salon a Vaše práce bude vidět ve Vašem městě. Pro všechny Salony, které se připojují čekají i výrazné akční nabídky na produkty a speciální nabídky.

Co ti Zástěrka přináší:

Jak mě zástěrka dostane do aplikace Salony?

Jednoduše. Stačí si jenom v zástěrce vyfotit „selfíčko“ poslat nám ho, a na druhý den budete  uveřejněna se svým salonem ve vašem městě. Do aplikace vás vložíme a všechno vám nastavíme a hned o vás „řekneme“ všem ve Vašem městě. Je to Váš první krok, jak být zase o něco vpřed.

zasterka-na-permanentni-makeup-permanent-institut-salony Zástěrka Permanent Institut

Profesionální zástěrka pro permanentní make-up. Elegantní vzhled. Pohodlná údržba. Černá ART zástěrka ze 100% bavlněné tkaniny. Výšivka loga ve zlaté barvě.
NOVINKA v ceně: Pošli SELFIE v zástěrce a dostaň se do aplikace SALONY 

Velikost: Onesize
Délka: 74 cm je vhodná i pro práci v sedě

 

 

Kolik fotek a jakých vám mám poslat? 

Fotka stačí jenom jedna a to Vás v zástěrce. Ideálně zachyťte sebe v salonu na šířku. Znáte to, když chcete někam přijít, tak vždycky chcete vidět, jak to tam bude vypadat a koho tam potkáte. Takže fotek můžete poslat mnohem víc, Vaše zákaznice to ocení. Klidně se vyfoťte na několika místech v salonu a nebo navíc i salon samotný.

 

salony-na-permanentni-makeup-background-2-

Čím, jak a kde mám fotit?

Zapněte světla ve vašem salonu, pokuste se trochu nasvítit a vyfoťte se vaším telefonem, prostě klasické „selfíčko“. Jste-li na salonu třeba dvě, požádejte svoji kolegyni a nebo jestli se znáte s nějakým kreativním fotografem, či kameramanem, klidně natočte celé video.

Chtěla bych něco výjimečného, chci být vidět, chci aby to vypadalo dokonale, chci napojit svůj instagram, chci pořádnou propagaci, chci osobního marketéra a chci být extra vidět.

Pro vás všechny jsme rozjeli službu PREMIUM, zařídíme Vám profi fotografa, kameramana, který vám natočí profi promo video Vás a Vašeho salonu. V této službě máte i velké předplatné video reklamy na sociální sítě. Taky se dostanete na první místo ve vyhledávačích a Váš salon bude vždy vyhledán mezi prvními. Budete mít osobního marketéra, se kterým budete moct konzultovat budoucí kroky salonu. Prostě o Vás budeme kompletně pečovat.

salony-permanentni-makepu-banner-2019

Jak mi zástěrka přijde a jaká je?

Zástěrky standardně posíláme Českou poštou do 24hodin po objednání. Zástěrku můžete objednat zde.  Oficiální zástěrka na permanentní makeup je ze 100% bavlny, hebká a příjemná na dotek. Černý materiál má krásný, matně odleskový efekt, takže působí velmi elegantně. Logo Permanent Institut je vyšité nití ve zlaté barvě. Velikost je jedna a to délka 74cm, je vhodná i pro práci v sedě. Jednoduše se udržuje čistá, dobře se pere a nežmolkovatí se.