Microblading

VLÁSKOVÁNÍ

MICROBLADING

Purebeau CALLIGRAPH
 

Purebeau přichází s revoluční metodou Calligraph pro přirozený vzhled vlásků obočí. Používají se speciální Purebeau mikročepelky a Purebeau MB calligraph barvy s upravenou viskozitou a extrémně jemnou konzistencí. Nerozpíjí se a optimálně drží stopu vlásku v pokožce. Možnost použití pro ruční i přístrojovou nano techniku.

Startovací set pro ruční microblading obsahuje značkové Purebeau kaligrafické pero, sadu speciálních calligraph barev vybraných profesionály oboru, mikročepelky a ošetřující krém. Při ruční metodě se jemnými speciálními tahy zapracovává pigment do pokožky. Je to pro skutečné umělce oboru permanent make-up, kteří rozumí přirozenému růstu vlásků. Dokonalá kombinace je použití přístrojové technologie Purebeau s nano jehlami a calligraph ruční metody. Nestačí jen umět. Důležité je pracovat s nejlepšími produkty.

Microblading – technika vláskování – je aplikace jednotlivých vlásků obočí. Existují dvě varianty aplikace: ruční s použitím Purebeau calligraph pera a mikročepelek nebo přístrojová metoda s použitím tetovacího zařízení Purebeau a nano jehel.
Klasickou metodou aplikace permanentního make-upu je označována aplikace pouze elektrickým tetovacím zařízením. Nejčastěji se jedná o podstínování celé plochy obočí. Trendem dnešní doby je pudrový efekt obočí.