Rychlá Řešení pro Červený Permanentní Makeup Obočí: Návod Krok za Krokem

permanentni-makeup-oboci-reseni-cerveneho-oboci
 

Rychlá Řešení pro Červený Permanentní Makeup Obočí: Návod Krok za Krokem

❗❤️ Potřebujete, proměnit starý permanentní makeup obočí, které je načervenalé? 🌈 Nebojte, řešení je jednodušší, než si myslíte.
 
Klíčem k úspěchu je volba správné barvy. Zvolte barvy, které obsahují vyšší podíl zeleného pigmentu, který neutralizuje nežádoucí červené odlesky.
 
▪️ Purebeau 10 Olive je nejúčinnější korekční barvou, která je dokonalou volbou pro záchranu načervenalého obočí. 🍃

▪️ Purebeau 04 Schlamm je o něco světlejší odstín. Neváhejte po něm sáhnout, když potřebujete méně intenzivní barvu. Je to nejčastěji požívaná barva, kterou si profesionálové velmi oblíbili. 🌟

▪️ Purebeau Base je velmi světlá jemně pistáciová barva. Její vlastnosti plně využijete u světlých obočí a také při korekcích okrajů obočí, které jde do narůžovělé barvy. 💫

▪️ Set Korekce Červeného Obočí je dlouhodobě odzkoušený spolehlivý set pro korekci červeného staršího permanentního makeupu obočí.

 

Postup tetování při korekci permanentního makepu obočí, které je načervenalé

 
Nejprve posoudíme, zda je obočí v příliš teplého odstínu tzn. načervenalé. Pokud ano, určíme požadovanou intenzitu barvy obočí, které chceme dosáhnout- od světlé, přes střední, až po tmavou.

Poté vybereme barvu s odpovídající intenzitou s vyšším obsahem zeleného pigmentu. 

Přetetováním obočí touto barvou eliminujeme nežádoucí červený tón, čímž dosáhneme přirozeně hnědého odstínu.Pokud nás výsledný odstín uspokojí, proces tetování dokončíme.
V případě, že červená barva ustupuje, ale výsledný odstín vyžaduje ještě úpravu, použijeme finální vrstvu vhodného neutrálního nebo studeného hnědého odstínu pro dokonalé doladění barvy.

Celý postup lze zvládnout během jedné tetovací seance.
 
Pro korekci červeného obočí mohou být vhodné i další odstíny, jako je velmi tmavá hnědá obohacená o vyšší podíl zeleného pigmentu, odstín Purebeau Petrol, nebo barva 53 Salt n Pepper ve střední intenzitě.
 
 
Stejně jako v životě, problém je potřeba vyřešit. Nestačí jej jenom překrýt.

Potřebujete poradit? Neváhejte a zavolejte +420 604 754 998