O nás

VŠE PRO PERMANENTNÍ MAKE-UP

Permanent Institut logo 1

Úžasné místo, skvělý obchod, fantastická podpora, nejlepší produkty a přátelský management, to z nás dělá to, čím jsme, připojte se i Vy.
 

O Permanent Institut

Permanent Institut byl založený s cílem zajistit nejlepší služby pro profesionály v oboru permanentní make-up. Postupem času jsme začali rozšiřovat naše služby i do dalších oborů, díky čemuž jsme se stali jedinečným místem.

 
 
 

Všechno začalo kolem roku 2004, když byla idea Permanent Institut založená paní Alenou Paluříkovou. Původně ještě pod jiným firemním názvem. Naše první internetové stránky byly ještě v šestnácti barvách a měli jsme jenom pár studií, která s námi začala spolupracovat.

Od té doby uplynulo několik let a během krátké chvíle jsme se stali nejlepším a nejspolehlivějším dodavatelem technologií a školení do těch nejlepších studií v Česku a na Slovensku.

Za to vám všem děkujeme.

Každý den vyřídíme desítky telefonátů a e-mailů, odešleme desítky objednávek. Často nás kontaktují přímo zákazníci, kteří hledají kvalitní salon nebo požadují odbornou radu jaká kosmetická technologie je vhodná právě pro ně. Vždy jim doporučíme ty nejlepší salony v jejich okolí. Spolupráce s námi se Vám proto vždy vyplatí.

Do dalších let se Permanent Institut bude transformovat a růst a s námi i naši zákazníci. Budeme rozšiřovat služby o další obory a zakládat nová školící střediska. Vyvíjet vlastní mobilní aplikaci, aby si zákazníci našli hned studio, které je spojeno s Permanent Institut, tudíž s tou nejlepší kvalitou.

 

 

 

853
SPOKOJENÝCH SALÓNŮ
125
ZÁKAZNÍKŮ ONLINE
26
ŠKOLENÍ ZA ROK
264
MICROPIGMENTŮ
397
PRODUKTŮ
14
LET NA TRHU

Naučíme Vás vše, aby Vaše studio patřilo k nejlepším.

Proč děláte svoji práci? Proč jste se rozhodla změnit život sobě a lidem okolo k lepšímu? Protože chcete být nejlepší, protože chcete být úspěšná, sebevědomá a taky proto, že chcete vydělat peníze, abyste mohla zaplatit dobrý život také pro své blízké. Abyste mohli dosáhnout takového cíle, nejde dělat práci polovičatě, musíte ji brát vážně a zrovna tak i produkty, se kterými pracujete.

 

 

Zajišťujeme pro Vás!

 

 

PERMANENTNÍ MAKE-UP

Kurzy, školení, micropigmenty, strojky, servis a celkovou podporu.

NOVINKA!

Přinášíme do Česka nové technologie a originální produkty světové úrovně.

FIBROBLAST

Školení a technologie pro úplnou novinku v oboru omlazování.

TETOVÁNÍ VLASŮ

Kompletní školení a technologie v novince, která právě přichází.

 

kosmeticky salon Permanent Institut  permanentni makeup od permanent institut

 

 

 

Naše prezentace

Sklízí úspěchy na mezinárodních prezentacích po celém světě. Díky nim rostou i studia, která se s námi rozhodnout spolupracovat.
 

Prezentace společnosti pro mezinárodní příležitost

 

Kongres Permanentní Make-up v Berlíně│Roadshow 2019│Permanent Institut Official

 

alena palurikova permanent institut

 

 

“Je vždycky dobré připojit se a učit se od těch nejlepších.”

„Splňujeme nejpřísnější podmínky a dbáme na dodržování všech pravidel kontroly.
Díky rozborům prováděným v akreditovaných laboratořích můžeme garantovat 100% kvalitu
každé lahvičky mikropigmentu, či jakéhokoliv našeho jiného produktu.“

 

SPOJTE SE S NÁMI

Kontakt

Jsme vždy velmi rádi, když nás kontaktujete. Nebojte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem. Někdy svými dotazy na telefonu můžete zastihnout přímo paní Alenu Paluříkovou.
 

BRNO

Králova 279/9,
616 00 Brno-Žabovřesky

Telefon:+420 604 754 998
Email:info@permanentinstitut.cz