O nás

VŠE PRO PERMANENTNÍ MAKE-UP

Permanent Institut logo 1

O nás

Permanent Institut se vyznačuje prémiovými produkty a odbornou podporou, čímž se stává jedinečným místem pro profesionální salony i pro každého, kdo pečuje o krásu.

Každý balíček, který posíláme, představuje kousek této výjimečnosti, doručené přímo k vám. 

"Krása není jen estetika; je to pocit, který obohacuje duši, rozjasňuje každý den a posiluje vnitřní sílu každého z nás."

 
kosmetička radí jak na antiaging

 

Jsme tady s vámi již 20 let

Permanent Institut byl založen s cílem poskytovat špičkové služby profesionálům v oblasti permanentního make-upu. Postupem času jsme rozšířili naši nabídku i do dalších oblastí krásy, a dnes jsme jedinečným místem nejen pro profesionální salony, ale také pro ženy a muže, kteří hledají prémiové produkty pro péči o krásu. 

Vše začalo v roce 2004, kdy paní Alena Paluříková založila Permanent Institut, který tehdy nesl jiný název. Od té doby jsme se vypracovali na nejspolehlivějšího dodavatele a aktivního podporovatele profesionálních salonů.

Vstupte do světa prémiové kvality.
Naše specializovaná online oddělení splní všechna vaše přání.
Permanent_Institut_vybaveni_salonu

 

Každý den vyřídíme desítky telefonátů a e-mailů, odešleme mnoho objednávek a poskytneme odborné rady všem zákazníkům. 

Spoluprací s námi profesionální salony posilují svou konkurenceschopnost. Díky zveřejnění v našem katalogu Salony Permanent Institut a podpoře trvalou reklamou zdarma zvyšují svoji viditelnost. Jsou také aktivně prezentovány na sociálních sítích jako Instagram a Facebook, což přitahuje potenciální zákazníky, kteří hledají ideální salon pro své potřeby.

Přidejte se k Salonům Permanent Institut  a využívejte všechny výhody

galerie_salony_permanent_institut

V nadcházejících letech se Permanent Institut bude neustále transformovat a rozvíjet, což umožní růst i našim zákazníkům. Plánujeme rozšíření služeb do nových oborů a zřízení dalších školících středisek. Také vyvíjíme vlastní mobilní aplikaci, která umožní zákazníkům snadno nalézt vhodné produkty a salony spojený s Permanent Institut, zárukou nejvyšší kvality.

Zavázali jsme se k tomu, že učiníme vše pro to, aby váš salon patřil mezi nejlepší.

  Naše prezentace

 Permanent Institut je součástí mezinárodní sítě odborných pracovišť zaměřených na krásu. Technologie, které nabízíme sklízí úspěchy na mezinárodních prezentacích po celém světě.
Díky nim také rostou i salony, které s námi spolupracují.
 

Prezentace společnosti pro mezinárodní příležitosti 

Kongres Permanent Make-up Berlín│Roadshow│Permanent Institut Official

 

alena palurikova permanent institut

  “Spojit se, sdílet a růst společně – to je náš způsob, jak přinášet krásu do života. V Permanent Institutu se staráme o každý detail, abyste se cítili vždy příjemně a vítaně.”

 Zavolejte nám nebo napište

 Jsme vždy rádi, když se na nás obrátíte s jakýmkoliv dotazem. Nezáleží na tom, zda potřebujete poradit, nebo máte specifický požadavek – vždy jsme zde pro vás. Při volání dokonce můžete narazit na paní Alenu, která vás ráda osobně přivítá a pomůže s vaším dotazem.
 

 

Permanent Institut logo 1

Králova 279/9
616 00 Brno-Žabovřesky

kontakt_telefon_permanent_institut  +420 604 754 998
kontakt_email_permanent_institut info@permanentinstitut.cz