2022/01/28/beuaty-expert-sera-na-plet-overeno-100/

eauty expert: Séra na pleť, ověřeno 100%

Exkluzivní pleťová séra ze Španělska pro přirozeně dokonalou a krásnou pleť.

Potřebujete opravdu silný WOW efekt? Vsaďte na rady Beauty experta. 

 

Vybírám to nejlepší

Cestuji a hledám ty nejlepší vychytávky pro krásu již mnoho roků. Jezdím, létám, čtu, navštěvuji nebo sama zkouším novinky, prostě hledám všude a všechno. Rozumím potřebám mladé i zralé pleti. Zaměřuji se zároveň na pleť, která potřebuje speciální péči. Nacházím nové technologie a trendy a hned je přivážím i k nám do Česka.

Co je pro mě nejdůležitější? Aby výsledky byly odzkoušeny a opíraly se o nejnovější technologie a poznání.

 

 

Jak vznikl Beauty Box

Bologna, italské město krásy bylo prvním SETKÁNÍM PRO KRÁSU, které mě jednoznačně nadchlo. Potom cesta do Španělska, získání certifikace pro profesionální péči a vše vidět na vlastní oči.

Věděla jsem přesně, co potřebujete a teď i vím, co funguje. Vybrala jsem pleťová séra do Beauty boxů přesně taková, jaká potřebujete. Chci vám detailně ukázat, jak séra na pleť správně používat.
Recept na krásu není totiž jenom seznam ingrediencí, ale také správný postup, jak přesně a kdy pleťová séra používat. Jedině tak  budou mít maximální účinek a splní vaše přání mít krásnou, zářivou a hladkou pleť.

Kdo je InLab Medical

InLab MEDICAL je španělská společnost s více jak 20-ti letou zkušeností ve výzkumu a biotechnologii pro vývoj kosmetických produktů.
EPIGENTIKA je nejnovější řada pro profesionální i domácí použití. Luxusní pleťová kosmetika nejvyšší kvality umožňuje rychlé a prokazatelné účinky.

Dokonalé spojení výzkumu. výrobních zařízení s nejnovější technologií a laboratoří umožňuje dosáhnout a trvale udržet nejvyšší kvalitu produktů. Vše pod kontrolou systému výroby Good Manufacturing Practices (GMP) a ISO 9001.