Inspirace Get The Look

 

inspirace-jak-vypada-permanentní-makeup-get-the-look

INSPIRACE PRO PERMANENTNÍ MAKE UP

 

Pečlivě vybrané barvy pro krásné obočí, úžasné rty, dokonalé oční linky. Osvědčené odstíny, které rezonují s osobností vaší klientky a pigmenty, které odpovídají barevné teplotě pleti. Tipy a inspirace pro nádherný permanentní makeup oceňovaný stovkami salonů v Česku a na Slovensku a nové trendy z celého světa.

GET THE LOOK
 
inspirace-get-the-look-blond-permanentni-makeup

#1 Shining Iceland Star

NEJOBLÍBENĚJŠÍ KOLEKCE PRO JEMNÝ STYL

Tento jemný a mladistvý look je vhodný zejména pro permanentní makeup blondýnek a světlých typů zákaznic. Volíme paletu barev ve světlé intenzitě. Pro lehce podkreslené obočí tady tetujeme barvou Purebeau Walnut. Sexy malinově růžový tón rtů získáme díky Purebeau Valentino, které pro 3D vzhled doplňujeme highlighty do „zrcátek“ v barvě Purebeau Light Rose. Přirozený vzhled očních linek pouze zvýrazníme linii řas měkkým dojmem barvy do hněda Purebeau Imoteph. Dokonalé usazení barev zajistí Purebeau Turbator. Inspirace pro dlouhodobě krásný permanentní makeup.

 

Purebeau Walnut 
Purebeau Valentino
Purebeau Imoteph

 

inspirace-get-the-look-stredni-permanentni-makeup

#2 Elegant City Glam

KRÁSNÝ PERMANENTNÍ MAKE UP V KLASICKÉM STYLU

Tento look je oblíbený pro svou sofistikovanou ženskost permanentního makeupu. Dodá přirozenému vzhledu okamžitý šarm a eleganci. Obočí s podtónem barvy hořké čokolády vždy tetujeme Purebeau Castanio. Po vyhojení zůstává obvykle intenzivnější. Nádherné rty vykouzlíme použitím živé červené barvy Purebeau Luna, která je vhodná i pro chladné typy rtů. Elegantní a přitom přirozený vzhled očních linek tetujeme mezi řasy barvou Purebeau Tripple Black. Speciální ředidlo barev Purebeau Microcolor Solvent zachovává jejich jedinečné vlastnosti.

 

Purebeau Luna 
Purebeau Castanio
Purebeau Trippleblack

 

inspirace-get-the-look-tmava-permanentni-makeup

#3 Luxury Milan Cult

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ KOLEKCE PRO IKONICKÝ STYL

Tento neodolatelný look pro permanentní makeup tmavovlásek umí upoutat pozornost a dodat zdravou dávku sebevědomí v každé situaci. Volíme paletu barev v tmavší intenzitě. Obočí tetujeme barvou Purebeau 01 Dunkelbraun. Smyslný a elegantní tón rtů dodáme Purebeau 21 Darkbrownred. Výrazné oční linky s pudrovým efektem vytetujeme Purebeau Tripple Black. Pro dokonalý pudrový efekt linek použijeme Purebeau Ombre Finish.

 

 

 

inspirace-get-the-look-redhot-permanentni-makeup

#4 Hot Honey Fire

INSPIRACE PRO DRAMATICKÝ PERMANENTNÍ MAKEUP

Tento atraktivní look permanentního makeupu oživí přirozené zemité typy zákaznic. Pro krásné obočí v tomto případě volíme barvu Purebeau Ebenholz. Velmi tmavě teplá hnědá barva na permanentní makeup obočí s podtónem barvy čokolády.  Po vyhojení zůstává obvykle intenzivnější. Rty v barvě vášně a lásky získáme díky nejoblíbenější barvě na permanentní makep rtů Purebeau Roxy. Svůdný pohled s očními linkami docílíme pomocí Purebeau 12 Turboblack . Klasická černá barva na permanentní makeup očních linek. Designovaná pro velmi rychlé a spolehlivé ukládání během tetování.

 

Purebeau 12 Turboblack
Purebeau Roxy 
Purebeau 03 Ebenholz

 

 

inspirace-get-the-look-magnetic-permanentni-makeup

#5 Magnetic Hollywood Diamond

NEJOBLÍBENĚJŠÍ KOLEKCE PRO NEPŘEHLÉDNUTELNÝ STYL

Tento okouzlující permanentní makeup probouzí zvýšenou přitažlivost svým sebevědomým stylem. Pro klientky, které chtějí podtrhnout svou výraznou osobnost. Dokonalý tvar obočí tetujeme dlouhodobě dokonalou barvou pro permanentní makeup Purebeau LF Dunkel. Tmavě hnědá elegantní barva s mokka podtónem, která i po vyhojení zůstává obvykle intenzivnější. Pro sexy přitažlivé rty volíme krásnou sytou barvu. Opravdová červená, stejná jako magma horké lávy  Purebeau Magma. Uhrančivě svůdný pohled dodáme silnou Purebeau TRIPPLE BLACK . „Trojitá“ černá barva na permanentní makeup očních linek. Na závěr necháme klientku hýčkat tou nejlepší péčí o permanentní makeup do kabelky Purebeau Booster.

 

Purebeau Magma
Purebeau LF Dunkel 
Purebeau Tripple black 

 

 

inspirace-get-the-look-no-makeup-fresh-permanentni-makeup

#6 No-MakeUp Nude Look

NEJOBLÍBENĚJŠÍ ODSTÍNY PRO PŘIROZENÝ NATURAL LOOK

Tento dokonale přirozený efekt permanentního makeupu milujeme pro svoji zářící mladistvost. Nechá vyniknout naši přirozenou krásu a jen lehce zdůrazňuje osobitou výjimečnost každé z nás. Jedinečnost očí si zaslouží přitáhnout největší pozornost. Otevření očí a orámování pohledu krásným obočím dělá doslova hotové zázraky. Purebeau Fossil  je nový přirozený odstín hnědé s olivovým nádechem. Přirozeně krásný tvar očí ještě doplníme tetováním linky v linii řas lehkým stínem barvy do hněda Purebeau Muscat. Rty jen trochu oživíme jemným tónem bez výrazných lemujících kontur. Pokud má zákaznice před tetováním příliš studený odstín, pak jej nejdříve odfiltrujeme primerem pro vytvoření dokonalého podkladu pro permanentní makeup rtů. Purebeau Yellow Mellow. Rty pak dotónujeme tělovým nude odstínem s korálovým nádechem Purebeau Altrot.

 

Purebeau 15 Renegate
Purebeau Fossil

 

 
 Tyto pečlivě vybrané tetovací barvy Purebeau pro krásné obočí, úžasné rty, dokonalé oční linky jsou osvědčené stovkami kosmetických salonů po celém světě. Jsou to kolekce dlouhodobě oblíbených barev a také novinek, které jsme si stihly již teď zamilovat. Oblíbené a nové trendy, inspirace pro krásný permanentní makeup jednoduše.