Kurz kosmetické mezoterapie

  Pro pokročilé     4 hodiny     Brno   

Kosmetická neinvazivní mezoterapie.
Kurz ruční i přístrojové metody.
Síla přírody pro vaši krásu, zdraví, tělo i mysl je motto našeho kurzu, který posouvá standardní mezoterapii na novou úroveň.

Naučíme Vás prodloužit mladiství vzhled.

3 990,-

 

Co se naučíte?

Práce s dermarollerem, možnost aplikace zařízením (použití není podmínkou) – multifunkční zařízení pro aplikaci permanentního makeu-pu a mezoterapie
Naučíte se jakými postupy a pomůckami lze dosáhnout požadovaného výsledku.
Dokonalé zvládnutí přípravy klienta od vstupního pohovoru o vhodnosti zákroku až po doporučení domácí péče prodloužení efektu.
Správná volba speciálního séra. Technika správného nanášení a zapracování. Provedeme vás jednotlivými kroky technologie včetně doporučení čeho se před zákrokem vyvarovat. Relativní kontraindikace, absolutní kontraindikace. Příprava pokožky. Cílený výběr a použití speciálních sér, kterými účinné látky prostupují do pokožky. Použití dermarolleru a MESO modulů. Stanete se průvodcem vaší klientky při použití bioinformačních přípravků, které mají pozitivní vliv na prodloužení dosaženého efektu

 

Pro koho je kurz určen?

Kurz je určen pro profesionály:
nejedná se o rekvalifikační kurz
Vstupní podmínka: 
ČR – kosmetička, SR – kosmetička

 Délka kurzu:
4 hodiny

 Lektor kurzu:
Alena Paluříková, CEO Permanent Institut

Prestižní Certifikát

ZÍSKEJTE PRO SVŮJ SALON EXKLUZIVNÍ CERTIFIKÁT
Permanent Institut vzdělávací systém, zahrnuje široké spektrum potřebného vzdělání. Kurzy Permanent Institut jsou vždy vedeny těmi nejlepšími profesionály v oboru a mohou se pyšnit nejlepšími hodnoceními absolventů a následně jejich zákaznic.