Kurz Microblading přístrojový

kurz microblading vlaskovani permanent institut

Kurz Microblading

★★★★★
12 700 ,-

Permanentní makeup obočí – microblading
Naučíte se fantastické obočí s přirozenými vlásky
Technika tetování – přístrojová

 

CO SE NAUČÍTE? 

 

Kurz je určen pro profesionály oboru tetování permanentního makeupu. Naučíte se základní znalosti nových technik jak ručního tak i přístrojového tetování. Pochopíte silné stránky obou technik a také vhodnost jejich použití.

V tomto kurzu se naučíte design jednotlivých vlásků obočí od rovných až po jemně prohnuté s dovedností tetování jejich prohnutí jak na levou tak i na pravou stranu.  Spolehlivě budete umět udělat vlásek přesně v požadované délce, prohnutí i umístění na požadované místo v obočí.

Budete umět tetovat vlásky obočí ve všech směrech jejich přirozeného růstu a zároveň se naučíte vytvořit obočí i tam, kde úplně chybí.

• Architektura obočí je základ každé techniky tetování obočí
• Originálně sestavený trénink krok za krokem kresby vlásku
• Pochopíte jak trénovat pro dosažení dovednosti vláskování
• Dokonale Vám vysvětlíme vliv sklonu tetovacího pera a čepelky na výsledný vzhled
• Zvládnete techniku tetování tenkých vlásků přístrojem
• Volba správné hloubky tetování a její vliv na vzhled obočí
• Seznámíme Vás se všemi typy čepelek a jehel vhodných pro tuto techniku tetování
• Budete umět pokožku před tetováním připravit i doporučit jak o ni pečovat po tetování
• Naučíte se tetovat krásné obočí
• Prozradíme Vám tipy a triky profesionálů

 

 

kurz microblading vlaskovani permanent institut 2

CO JE MICROBLADING

Microblading/vláskování je metoda tetování permanentního make-upu vláskovaného obočí. Obočí  je tetováno postupem vlásek po vlásku.

Buď se jedná o metodu permanentního makeupu s použitím ručního pera, do kterého se vkládají mikro čepelky nebo se jedná o tetování nejmodernějšími tetovacími strojky, které umožňují tetování speciálními jehlami 1 nano.

Pro přirozený vzhled obočí je nutné dokonale umět jak techniku tetování tak i umět design jednotlivých vlásků obočí. Spojení kvality barev Purebeau a výkonného strojku nebo mikročepelek umožňuje vytetovat dlouhodobě krásné  obočí. Kurz je zaměřen na přístrojovou techniku tetování. Není rekvalifikační.

 

ONLINE KURZY jsou budoucnost

Je pravdou, že rok 2021 není jen začátkem nového roku, ale začátkem nové doby. Všichni vnímáme, že se něco děje JINAK a proto bychom i my všichni měli začít dělat něco JINAK.

Do nedávné doby jsme pravidelně pořádali mnoho výborně hodnocených kurzů, jak kolektivních, tak individuálních. Dlouhodobá a nepředvídatelná omezení pro permanentní makeup trvají již rok.  Zásadně nás omezila v plánování termínů, které by bylo možné dodržet. Počet účastníků a pravidla pořádání kurzů se stále mění a proto jsme se rozhodli pro úplně nový a modernější koncept kurzů. Jednotlivé MASTERLCASS online kurzy, včetně MASTERBOOKU budeme postupně publikovat.

Online kurzy jsou budoucnost!

REPORTÁŽE Z KURZŮ